26 000 HUF
68,97 EUR, 74,29 USD
Tamás Ervin (1922-1996): Pesti Dunapart a Hungária malommal és hajókkal (mai XIII. ker.), 1943. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 33,5×48,5 cm