10764.
409. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
24 000 HUF
63,66 EUR, 68,57 USD
Galambos M jelzéssel: Gyerekek a vízparton. Olaj, vászon. Sérült. Dekoratív, sérült fa keretben, 70×100 cm