11217.
409. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
Jelzés nélkül: Absztrakt kompozíció. Olaj, papír. Lap szél e kissé sérült. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 31x38,5 cm