11122.
409. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Jelzés nélkül: Férfi portré. Olaj, farost. Sérülésekkel. 60x40cm