Jelzés nélkül: Kleopátra. Olaj, rétegelt falemez. 1920 körül, korabeli... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/409/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Jelzes-nelkul-Kleopatra-Olaj-retegelt-falemez-1920-korul-korabeli-serult-uvegezett-k~II2532492
2532492
11183
409
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Jelzés nélkül: Kleopátra. Olaj, rétegelt falemez. 1920 körül, korabeli sérült, üvegezett keretben. 19x16cm
: karap_norbert