11166.
409. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
Jelzés nélkül: Női portré. Olaj, karton. Fa keretben. 30x25 cm