11182.
409. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
20 000 HUF
53,05 EUR, 57,14 USD
Jelzés nélkül: Utcai mulattság. Olaj, fa. 1920 körül, korabeli sérült, üvegezett keretben. 12x18cm