10762.
409. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 600 HUF
Jelzés nélkül, régi metszet után készült rézkarc, XX. sz. második fele: Csatajelenet, török-magyar háborúk. Rézkarc, papír, kissé sérült (törésnyomokkal), 22x13,5 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.