10958.
409. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 400 HUF
3,71 EUR, 4,00 USD
K Mariska jelzéssel, Szegő Gizi rajza után: Magaslesen (vadász karikatúra). Akvarell, tus, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 32×21 cm