10765.
409. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
39,79 EUR, 42,86 USD
Kurbel József (?-?), kárpátaljai XX. sz. festő: Imádkozó szent. Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 80x60 cm