11084.
409. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 400 HUF
9,02 EUR, 9,71 USD
Olvashatatlan (Lang?) jelzéssel: Táj. Olaj, karton. Üvegezett fa keretben, 18x23 cm