Olvashatatlan jelzéssel: Dinnyés csendélet. Olaj, karton, sérült keret... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/409/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Olvashatatlan-jelzessel-Dinnyes-csendelet-Olaj-karton-serult-keretben-22X27cm~II2536228
2536228
11047
409
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Dinnyés csendélet. Olaj, karton, sérült keretben. 22X27cm
: pelikán_kristóf