11085.
409. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Hommage á Ferenc Liszt . Rézkarc, papír, jelzett, számozott (I/III), paszpartuban, 37×15,5 cm