11053.
409. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 600 HUF
9,55 EUR, 10,29 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Női portré 1941. Szén, pasztell, papír, sérült keretben. 30,5x21cm