11046.
409. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Pásztor fiú. Olaj, kartonra kasírozott vászon, sérült, rossz állapotú keretben, 21,5×32cm