11052.
409. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Stuttgart. Tus, akvarell, papír, 20x36 cm. Üvegezett sérült keretben.