11050.
409. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 600 HUF
6,90 EUR, 7,43 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Szürreális kompozíció. Tus, papír, sérült keretben. 29x20cm