11048.
409. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Táj. Olaj, vászon, sérült keretben. 31,5x46,5cm