11006.
409. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 800 HUF
4,77 EUR, 5,14 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Tájkép. Akvarellel, papír . , sérült keretben, 26x34cm