11029.
409. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Templom. Olaj, karton. Sérült fa keretben, 46x36 cm