11036.
409. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Utcarészlet. Akvarell, papír. Üvegezett keretben. 16,5x11cm