11051.
409. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Városi részlet. Rézkarc, papír, sérült keretben, hullámos 22,5x29cm