11028.
409. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Városi utcarészlet. Olaj, karton, sérült. Dekoratív, kissé sérült üvegezett keretben, 20x28 cm