10928.
409. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
T. Kovács S. jelzéssel: Velence. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 35x23cm