10761.
409. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,22 EUR, 22,86 USD
Varga 933 jelzéssel: Bohóc. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 37,5x23 cm