12004. 409. Gelaufene Fernauktion Antik
1 800 HUF
26
0 HUF
Art deco réz toll-/tintatartó, betét nélkül, monogramos, dátummal jelzett (1907.III.19.), kis kopásnyomokkal, m: 8,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert