1934 Debreceni Szemle. Tudományos Folyóirat. VIII, teljes évfolyam. Szerk.: Hankiss János, Milleker Rezső. Debrecen. Egészvászon-kötés, bekötött eredeti papírborítókkal, kissé sérült borítóval