1934 Lühnsdorff Károly (1893-1958): Kállay miklós politikus, későbbi miniszterelnök portréja. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, ismeretlen autográf aláírással, kissé foltos és sérült, 70×50 cm