1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
1936 Hungaria asztali naptár, négynyelvű, fekete-fehér fotókkal illusztrált. Bp., M. Kir. Külkereskedelmi Hivatal. Spirálfűzött, kopott, sérült, 25x21 cm