1 800 HUF
1946 Haladás, a Magyar Radikális Párt hetilapja, főszerkesztő Zsolt Béla, II. évfolyam második féléve egybekötve. Sok érdekes írással és reklámmal. Félvászon kötésben, sérült gerinccel, néhány nagyon kevés szakadt és javított lappal.