1965 Világ Ifjúsága XIX. évf. 5. és 12. sz., 1965. máj.-dec., számos f... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/409/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Drucksachen~2000003/1965-Vilag-Ifjusaga-XIX-evf-5-es-12-sz-1965-maj-dec-szamos-fekete-feher-keppel-il~II2540253
2540253
14764
409
Printed Materials
Beschreibung: 1965 Világ Ifjúsága XIX. évf. 5. és 12. sz., 1965. máj.-dec., számos fekete-fehér képpel illusztrálva, az egyik sérült borítóval
: nagy_andras