14864. 409. Gelaufene Fernauktion Drucksachen
4 200 HUF
0 HUF
Reich Károly (1922-1988): Reggel. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, számozott (25/4). Üvegezett fa keretben, 40x30 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf