12234. 409. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
1 600 HUF 4,24 EUR, 4,57 USD
0 HUF
Gránit fajansz fűszertartó, kézzel festett, jelzett, kopásokkal + 6 db bakelit szalvétagyűrű
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert