12087. 409. Gelaufene Fernauktion Skulpturen, Statuetten, Plaketten
6 000 HUF
9
0 HUF
Tóth Valéria (1943- ): Lány . Fehér terrakotta, sérült Jelzett, , m: 22 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras