Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 66
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2542645
12086
409
Sculptures, statuettes, plaques
Faragott egzotafa keleti bölcs figura, kopott, jelzett, m:22cm 2542591
12087
409
Tóth Valéria (1943- ): Lány . Fehér terrakotta, sérült Jelzett, , m: 22 cm 2542582
12088
409
Tóth Valéria (1943- ): Lány . Jelzett, hibátlan, m: 27 cm 2542569
12089
409
24000
Olvashatatlan jelzéssel: Búsuló. Patinázott bronz, kopott, 24x17cm
2542473
12090
409
Jelzés nélkül: Bronz büszt, m: 11 cm 2542441
12091
409
Jelzés nélkül 2 db fafaragás: Szűz Mária, Szent Antal. 23x19 cm és m: 30 cm 2476922
12092
409
Távol keleti faragott fa maszk, falra akasztható. 33x21cm
2441868
12093
409
Afrikai faragott keményfa, apró repedések. m: 47 cm
2441078
12094
409
30000
2301998
12095
409
46000
Csíkszentmihályi Róbert (1940-): Mercurius -Merkúriusz - BNV vásárdíj 1991. Bronz, jelzett. m: 39 cm 2540999
12096
409
28000
Szandai Sándor (1903-1978): Fantasztikus táj (olvashatatlan címmel), 1958. Rézdomborítás, jelzett, farost paszpartuban, paszpartun Szandai Sándor autográf ajándékozási soraival Soós Imre részére 1966-ból. 18x18 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából. 2532515
12097
409
55000
Szávoszt Katalin (1941- ): Titkok helye II. 2017. Anyagában színezett samottos kerámia. Hibátlan, jelzett. 21x13x22,5cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF