Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 66
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2532514
12098
409
50000
Sculptures, statuettes, plaques
Szávoszt Katalin (1941- ): Titkok helye I. 2017. Anyagában színezett samottos kerámia. Hibátlan, jelzett. 19x18x17cm
2532591
12099
409
28000
Jelzés nélkül: Tekéző. Öntött festett bronz. m:22cm
2532589
12100
409
60000
Jelzés nélkül: Diszkoszvető. Öntött patinázott bronz, márványtalpon. m:35cm
2533001
12101
409
Olimpiai relief, bronz, kopott, jelzés nélkül, m: 22,5cm 2533807
12102
409
Tükörbe néző nő, bronz, kopott, jelzés nélkül, m:16cm 2533805
12103
409
Cipész, festett bronz, márvány talpon, kopott, jelzés nélkül, m:8,5cm 2536291
12104
409
24000
Nyergesi István (1900-1989): Munkás. Kézzel formázott agyag. Restaurált, jelzett, m:18cm
2536307
12105
409
Jelzés nélkül: Álló asszony. Hegesztett sodronylemez. Kopott, m: 29,5cm 2538292
12106
409
Bagoly, polirezin, jelzés nélkül, kopott, kis hibával, m:22cm
2538772
12107
409
G. Fekete Géza (1906-1976): Nő. Terrakotta szobor. hibátlan. Jelzett. m:27 cm 2538821
12108
409
Deák László (1926-1970): Nő. Terrakotta szobor. Kopott, hibátlan. Jelzett. m:40 cm 2538834
12109
409
G. Fekete Géza (1906-1976): Gondolkodó nő. Terrakotta szobor. csorba. Jelzett. m:26,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF