Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 66
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2538849
12110
409
60000
Sculptures, statuettes, plaques
Damkó József (1872-955): Mosónő a vág partján. Öntött, patinázott, bronz, kopott, jelzett, márvány talpon. m:25,5cm 2539761
12111
409
Tornászlány, faragott fa, kopott, jelzés nélkül, hiányos, sérült, h:27cm 2534570
12112
409
Szűz Mária réz plakett fa alapon jelzés nélkül d: 6,5 cm 9 cm
2542717
12113
409
1988 E. H. jelzéssel: II. János Pál pápa Ausztriában, kétoldalas bronz plakett / John Paul II in Austria, bronze plaque, 17x8cm 2538417
12114
409
Táncoló Shiva, bronz szobor, jelzés nélkül, 9,5x8 cm 2538421
12115
409
Buddha, bronz szobor, jelzés nélkül, m: 8 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF