11380. 409. Gelaufene Fernauktion Keramiken
2 400 HUF
0 HUF
Antalfiné Szente Katalin: Rózsaszín ruhás lány. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, kis sérüléssel, m: 15 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert