11436. 409. Gelaufene Fernauktion Keramiken
2 000 HUF
0 HUF
Hódmezővásárhelyi Oláh István által festett figurális kancsó, színes mázakkal festett kerámia, jelzett, kopott, m: 27cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert