11446. 409. Gelaufene Fernauktion Keramiken
2 000 HUF
0 HUF
Páll Antalné, Korond: Szarvasos dísztál. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, kopásokkal. d: 27 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert