11723. 409. Gelaufene Fernauktion Porzellan
8 000 HUF 21,22 EUR, 22,86 USD
0 HUF
Alba Júlia retró porcelán lány, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, 23cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert