Csellózó hölgyet ábrázoló porcelán figura, jelzett (sérült) m: 23cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/409/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Csellozo-holgyet-abrazolo-porcelan-figura-jelzett-serult-m-23cm~II2535576
2535576
11749
409
Rufpreis:
3 000 HUF 7,96 EUR , 8,57 USD
Beschreibung: Csellózó hölgyet ábrázoló porcelán figura, jelzett (sérült) m: 23cm
: karap_norbert