11579. 409. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 000 HUF
9
0 HUF
Herendi virágmintás kaspó. Kézzel festett, jelzett, másodosztály, törött, sérült, m: 15,5 cm, d: 19 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras