11672. 409. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 400 HUF
0 HUF
Hollóházi 4 részes asztali, dohányzó készlet, irizáló réteggel. Kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert