11674. 409. Gelaufene Fernauktion Porzellan
2 000 HUF
0 HUF
Hollóházi virágmintás porcelán kaspó, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, belsejében vízkőfoltokkal, m: 14 cm, d: 16 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras