17421.
410. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
Márai Sándor: Egy úr Velencéből. Farkas Ferenc operájának szövegkönyve. A Magyar Dráma Fóruma 6. Bp., 1991, Prológus Kft. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval.