17420.
410. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
900 HUF
2,39 EUR, 2,57 USD
Szabó Magda: Régimódi történet. Szabó Magda művei. Bp., 1981, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban.