17418.
410. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
900 HUF
2,39 EUR, 2,57 USD
Tersánszky J. Jenő: Új Legenda. Bp., [1944], Keresztes (Athenaeum-ny.), 334+(2) p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, laza fűzéssel, néhány lap kijár.