Huszka József: Magyar ornamentika története Huszka József-től. Kézirat gyanánt. 160 ábrával. Bp., [1923], Sokszorosító Ipar Rt., 40 t. Átkötött kopott félvászon-kötésben, bekötött javított papírborítókkal, a hátsó borítón ceruzás firkával, a lapokon egykorú a rajzokra vonatkozó jegyzetekkel.
Lóska Lajos: Vaszkó Erzsébet 1902-1986. A szerző, Lóska Lajos (1951-) művészettörténész által dedikált! Székesfehérvár, 2008, Városi Képtár - Deák Gyűjtemény. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. Megjelent 500 példányban.
Marácz István (1958-): Meztelen fények. Akt album. Fotókönyv. 105 művészi akt fotót tartalmaz. Bp.,2005, Szerzői kiadás,(EPC-ny., Budaörs.),[128 p.] Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kis gyűrődéssel a borítón. Marácz István a nyolvanas évektől végzett művészeti tevékenységet. Neve az összes magyar és számos külföldi képeslapban megtalálható volt. Évekig a Mis Universe Hungar...
Varjú Elemér: Magyar várak. Ungarische Burgen. Forteresses Hongrois. Hungarian Fortresses. Bp.,[1933], Műemlékek Országos Bizottsága-Magyar Könyvbarátok, (Kir. M. Egyetemi Nyomda-ny.), 211+1 p. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Magyar, német, francia és angol nyelvű kísérő szöveggel. Rendkívül gazdag képanyaggal. Kiadói haránt-alakú egészvászon-kötésben, kissé elszíneződött borítóval, helyenként kis...