16724.
410. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 200 HUF
Michel Seuphor: Abrakte Malerei. Von Kandinsky bis zur Gegenwart. München, 1962, Droemer Knaur. Német nyelven. Színes és fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói kissé sérült kartontokban.